Arama sonuçlarınız

1. Support

NOTICE Yenileniyoruz ÇOK YAKINDA..!!

- Çok Yakında! Multi-Server Projemiz ve Yeni Oyun Dosyaları ile birlikte 'MaxACS' Güvencesiyle Hizmet Vermeye Başlıyoruz! - İlerleyen Günlerde Server Tarihleri Açıklanacaktır. - Takipte Kalın, TL/Kupon Çekilişlerini Kaçırmayın! - Yep yeni sistemler ile Sizlere daha iyi bir oyun hizmeti...
  2. Support

NOTICE ITEM ALIM / SATIM

Oyuniçi Item Alım/Satım işlemleri, Yalnızca Epinci.net Üzerinden Yapılabilmektedir. Farklı Şekilde ya da Farklı Platformda Yapılan Alışverişlerden Doğacak Kayıp ve Sorunlardan Play-KO.net Sorumlu Değildir.
  3. Support

NOTICE GOLDBAR ALIM / SATIM

Oyuniçi Item Alım/Satım işlemleri, Yalnızca Epinci.net Üzerinden Yapılabilmektedir. Farklı Şekilde ya da Farklı Platformda Yapılan Alışverişlerden Doğacak Kayıp ve Sorunlardan Play-KO.net Sorumlu Değildir.
  4. Support

NOTICE KARAKTER ALIM / SATIM

5. Support

NOTICE Ticaret Yapmadan Önce Oku

Merhaba değerli oyuncularımız İşlemlerinizi güvenle yapabileceğiniz sponsor adresimiz Buradan güvenle karakter satışı-item-gb satışı yapabilirsiniz. Aşağıdaki alım satım önerilerini dikkate almanızda fayda var aksi halde aldığınız ürünler şaibeli bir vaka olarak silenebilir veya...
  6. Support

NOTICE PAYLAŞIM KURALLARI

Merhaba Değerli Oyuncularımız Konu açarken paylaşacağınız konu içeriklerinin sohbet kurallarına uymasına dikkat ediniz. Sadece Genel Tartışma-Sohbet konularını paylaşınız harici paylaşımlar yapmayınız. Polemik yaratacak sohbetlerden kaçınınız. En önemlisi de Saygı çerçevesi içerisinde...
  7. Support

NOTICE GENEL HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

OYUN İÇERİSİNDE [POWER UP STORE] SQL BAŞARISIZ,BEYAZ EKRAN, DONMA, AÇILMAMA SORUNU !! Bu Sorunun Sebebi Bilgisayarınızda Bulunan Windows Sürümünün Sahte Olmasından Kaynaklıdır. Sorunun Çözülmesi İçin. Power Up Store'nin Açılmasını Engelleyen Güncellemeyi Kaldırılmanız Gerekiyor. OYUNA...
  8. Support

INFO KC Aldım Nasıl Yüklerim?

Merhaba Değerli Oyuncularımız Öncelikle Sponsorumuz olan EPİNCİ.NET adresine gitmeniz gerek Aşadağıdaki Yolları Tek Tek Takip Ederek Sorunsuz Bir Şekilde Yükleyebilirsiniz 1)EPİNCİ.NET ÜZERİNDEN CASH POİNT KODU ALMANIZ GEREKMEKTEDİR 2) CASH POİNT ALDIKTAN SONRA PLAY-KO.NET ADRESİNE GİDEREK ÜYE...
  9. Support

INFO En İyi Buss Nerede Kasabilirim?

Merhabalar Değerli Oyuncularımız Hem Ronark Land'ı canlı hale getirmek hem de sabit bir Blassed Upgrade item (BUS) kasma yerinin olması adına Ronark Land'da bulunan ve El Morad ve Lüfer'de biraz daha düşük oranla bulunan slotlar aşağıdaki gibidir. HOBGOBLIN HELL HOUND BEAST GRELL URUK...
  10. Support

INFO Exp Nerede Kasabilirim?

Merhaba Değerli Oyuncularımız En İyi EXP Level Aralıkları Aşağıdaki Gibidir. 1-10 | Bulcan Kecoon Ailesi 10-20 | Keilan Silan , Lycan Ailesi , Gavolt Ailesi, Smildonlar , Zombiler 25-35 | Zombi çeşitleri çok idealdir , Death Knight , Sabert tooth,Shadow Seeker gibi..) 35-45 | Death Knights...
  11. Support

INFO Bonus Veren Cape(Pelerin)

Merhaba Değerli Oyuncularımız Clanınıza Royal Bastıktan Sonra Aşağıdaki Pelerinleri Satın Alarak 'Cape Bonus' Elde Edebilirsiniz.
  12. Support

INFO Saymalı(Günlük) Görevler

Merhaba Değerli Oyuncularımız Oyun içi Günlük Görevleri Görme Sol Alt 'G' resmine tıklayarak görebilirsiniz.
  13. Support

INFO Farm Rehberi ve CZ Exp Slotları

Merhaba Değerli Oyuncularımız Aşağıda farm yapabileceğiniz CZ Arkası mobları sizin için keserek belli bir drop göstermeye çalıştık. Aşağıdaki linklere tıklayarak detaylıca inceleyebilirsiniz. Ayrıca bu aşağıda belirteceğimiz moblardan diğer zonelere göre daha fazla ve kolayca XP kasabilirsiniz...
  14. Support

INFO Fragment ve Gem Dropları

Merhaba değerli oyuncularımız Aşağıdaki resimdeki gibi herhangi bir istediğiniz gemin üstüne tıklayarak Hangi İtemi Hangi Oranla attığını görebilirsiniz. Madencilik Farm Rehberi İçin [TIKLA] [GÖRMEK İÇİN TIKLAYINIZ]
  15. Support

INFO Upgrade Oranları

erhaba Değerli Oyuncularımız Upgrade Oranları Aşağıdaki Gibidir. BUSS UPGRADE EZİK BUS UPGRADE MİDDLE UPGARDE REB UPGRADE TAKI UPGRADE
  16. Support

INFO Madencilik Farm Rehberi [1]

Merhaba değerli oyuncularımız Bildiğiniz üzere AFK bırakarak Farm yapmak isteyenlerin tercihidir Madencilik Aşağıdaki vereceğimiz Rehbere giderek Madencilikten Neler Kazanabileceğinizi görebilirsiniz MADEN VE GEMLERDEN NE ATAR? [TIKLA] Balıkçılık Farm Drobu İçin [TIKLA] AUTO MİNİNG NE İŞE...
  17. Support

INFO Evil Vizard Farm Dropları

Merhaba Değerli Oyuncularımız Sizlere Farm Rehberi olan Evil Vizardı Test Ettik. NOT: Premiumsuz kesilmiştir. Diğer CZ Farm Rehberinde Olan Mobları Görmek İçin [TIKLA] Aşağıdaki resimlerde sizin yerinize test ederek sonuçları ekledik. 5 er kere 100 Mob Kesimi Sonuçlarıdır.
  18. Support

INFO Cardinal Farm Slot Dropları

Merhaba Değerli Oyuncularımız Sizlere Farm Rehberi olan Cardinali Test Ettik. NOT: Premiumsuz kesilmiştir. Diğer CZ Farm Rehberinde Olan Mobları Görmek İçin [TIKLA] Aşağıdaki resimlerde sizin yerinize test ederek sonuçları ekledik. 5 er kere 200 Mob Kesimi Sonuçlarıdır.
  19. Support

INFO Booro Farm Slot Dropları

Merhaba Değerli Oyuncularımız Sizlere Farm Rehberi olan Booro'yu Test Ettik. NOT: Premiumsuz kesilmiştir. Diğer CZ Farm Rehberinde Olan Mobları Görmek İçin [TIKLA] Aşağıdaki resimlerde sizin yerinize test ederek sonuçları ekledik. 5 er kere 100 Mob Kesimi Sonuçlarıdır.
  20. Support

INFO Dark Knight Farm Dropları

Merhaba Değerli Oyuncularımız Sizlere Farm Rehberi olan Dark Knight'ı Test Ettik. NOT: Premiumsuz kesilmiştir. Diğer CZ Farm Rehberinde Olan Mobları Görmek İçin [TIKLA] Aşağıdaki resimlerde sizin yerinize test ederek sonuçları ekledik. 5 er kere 100 Mob Kesimi Sonuçlarıdır.