NOTICE Ticaret Yapmadan Önce Oku

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Support

GameMaster
Yönetici
Merhaba değerli oyuncularımız
İşlemlerinizi güvenle yapabileceğiniz sponsor adresimiz
Buradan güvenle karakter satışı-item-gb satışı yapabilirsiniz.

WhatsApp Image 2020-05-15 at 00.17.49.jpeg

Aşağıdaki alım satım önerilerini dikkate almanızda fayda var aksi halde aldığınız ürünler şaibeli bir vaka olarak silenebilir veya alıkoyulabilir.

1-) Satın alma işleminde itemlerin çalıntı veya soyulma sonucu ticareti yapılıp yapılmadığına dair şüpheleriniz olsun ve alım yaptığınız kişinin doğruladığı kişisel bilgilerini mutlaka isteyiniz (cep tel, ad soyad vs.)

2-) Satın alınan karakterin mümkünse clanı varsa siteden üyelerine ulaşıp satın alacağınıza dair bilgi verip teyit alın herhangi bir olumsuz durum var mı diye ön soruşturma yapmanız tavsiye edilir.

3-) Satın alma işlemlerini mümkünse aracı sitelerden yapınız. (oyunfor , klasgame, epinci vs. gibi) ve mutlaka yukarıdaki maddelere bağlı kalarak.

4-) Hiçbir şekilde HAVALE/EFT/CEPBANK gibi güvene dayalı işlemler yapmayın. Bu tür durumlar güven açısından sorun yaratmaktadır zira sahte dekont vs. paint ve shop programları ile düzenlenen makbuzlarla aldatılmanız mümkün.

5-) Satıcının GB sitelerindeki referanslarına ve başarılı satış işlemlerini göz önünde bulundurmanızda da yarar vardır. Sıfır açılmış üyeliklere karşı dikkatli olun.

6-) Karakter alımlarında CSS(Ring) Kullanmaya özen gösterin. Eski usül ID-Şifre vererek hesabı riskli bir şekilde satın almayın. Aksi durumda karakterin ilk sahibi tekrar mail yoluyla hesabı geri alabilir.

Dikkatli olmanızı diliyor ve oluşabilecek herhangi olumsuz bir durum karşısında PlayKoGame sorumlu tutulamayacağını belirtiyoruz.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst